Leiud verandale taaskasutuspoest

Paar päeva tagasi sattusime lastega linna. Astusime sisse Sõbralt Sõbrale poodi ja seal nad olid. Kohe ukse ligidal, kaks iludust kõrvuti – diivan ja tugitool. Nagu oleks meid oodanud. Astusin ligi ja ei suutnud oma silmi uskuda, täpselt minu värvid, muster, tegumood. Ja täiesti terved, kulumata, nagu oleks olnud kellegi kodus iluasjadeks, mida kunagi ei kasutatud.

Küsisin igaks juhuks müüjalt üle, kas need on ikka päriselt saadaval, ei ole broneeritud ega midagi? Tuli välja, et keegi oli need broneerinud küll, aga ei jõudnud kahe tunniga tagasi, seega võeti just broneering maha. Ja nii need kaks meie omaks saidki.

Järgimisel päeval sõitsin üksi linna tagasi, autos kõik istmed alla lastud ja lootsin südamest, et nad mulle peale mahuvad. Sest kolimisfirma oleks küsinud kohaletoomise eest pool selle komplekti hinnast. Nii ma mõtlesingi, et ma vähemalt proovin. Kui poodi jõudsin, oli seal vaid üks müüja, kes ei saanud mind tõstmisega aidata, ta aitas aga kohe mul leida endale appi ühe noormehe, kes ka kohe lahkelt tuli. Olime diivaniga poole teel ukseni, kui astus ligi veel üks mees, kes palus luba mul anda oma ots talle ja aitas niimoodi diivani autole tõsta, seal nad veel aitasid seda sättida nii, et ikka ilusti mahuks, kahjuks tugitool ei läinud aga enam kuidagi. Olin nii tänulik, tõdesin jälle, kui häid ja abivalmis inimesi on olemas.

Veel samal õhtul T-le bussivastu sõites saime ka tugitooli toodud. Arvestasin, et isegi see edasi-tagasi sõitmine tuli kordades odavam, kui maksta kolijatele.

Tõdesin taas, et see õige tuleb ise õigel ajal su juurde. Kuigi need on kõigest ju asjad, on siiski palju rõõmu sellest, kui oled oma valikuga läbi ja lõhki rahul, seda enam, et tegu on taaskasutusega.

Nüüd siis on veel see õige lühter puudu. Kuna aga siin tegelikult laevalgustust ei lähe ilmselt kunagi vaja, oleks see pigem dekoratiivne, ja no kuna kiiret pole, siis loodan, et läheb samuti, nagu mööbliga – tuleb omal ajal 🙂 Võiks ju proovida hoopis ise teha…

Ah ja see teine pink, mis ma varem leidsin ja siin verandal korras koha sisse võttis, aga tagumiku kangeks tegi, jõudiski otsapidi sauna eesruumi, mis on ka ideaalne lahendus, selle kastis saab hoida puhtaid rätikuid ja suuruselt oli ka ideaalne.

Siin nad siis on, mu kaks uut iludust! 🙂

PS! Diivanil saab alla kahemeetrine isegi magada 😉

 

2 thoughts on “Leiud verandale taaskasutuspoest

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s